Recepti

25 minutna priprava: 10 minutna priprava: 15 minutno število obrokov: 4 težavnost: Preprosto boste s to jedjo presenetili svoje gospodinjstvo in goste. Sestavine: 4 piščančje prsi. piščančja juha 1/2 skodelice čebule (ali šalotke) 4 kos. rastlinsko olje 3 žlice. kis 2 žlici. marelični džem (ali marmelada) 2 žlici.

Preberi Več

40 minutna priprava: 15 minut priprave: 25 minut obrokov: 6 težavnost: Samo vrhovi korenja dajejo paradižniku nenavaden, zanimiv okus in aromo. Sestavine: paradižnik 3-5 kg ​​vrhovi korenja 4-5 vejic voda 5 l sladkorja 20 st.l. sol 5 žlice Kis 9% 350 ml Pripravek: Paradižnike si operemo, jih narežemo z zobotrebcem ali jih zmešamo na več mestih v bližini stebla in jih trdno položimo v sterilizirane kozarce z listi korenja, nanesemo vrelo vodo.

Preberi Več

80 minut priprave: 30 minut priprave: 50 minut število obrokov: 6 težavnost: Enostavno Kljub obilici sestavin v receptu, izdelava takšne juhe sploh ni težka. Juha je zelo dišeča, hranljiva in izjemno okusna. Sestavine: Testenine 280 g Zelena četrtina zelje Paradižnik 5 paradižnikov čebula 2 kos.

Preberi Več

Priprava za 1 uro: 20 minut priprave: 40 minut obrokov: 2 težavnost: Samo za ljubitelje pikantnega, malo ostrih pripravkov bo lecho privlačen. Sestavine: jajčevci 2 kg sladke paprike 0,5 kg grenkega popra 1-2 česna česna 100 g paradižnikovega soka 1 l rastlinskega olja 1 skodelica kisa (9%) 100 ml sladkorja 100 g soli 2 žlici.

Preberi Več

10 minutna priprava: 5 minutna priprava: 5 min. Sestavine: 500 g jagodnih medu 1/4 skodelice likerja (ali vodke) 1 žlica. limonin sok po okusu Priprava: jagode, lupine in sesek umijte v mešalniku v gladko pire krompir.

Preberi Več

1 minutna priprava: 15 minut priprave: 1 uro število obrokov: 2 težavnost: zelo preprosta osvežilna solata z nevsiljivo ostro noto. Sestavine: kumare 2 kos. Čebula 2 žlici. koper 2 žlički beli kis 1 skodelica vode 3/4 skodelice sladkorja 1 1/2 žličke sol 1/2 žličke kisla smetana po okusu Paprika po okusu Priprava: Kumare narežite na kolobarje, kolikor je mogoče.

Preberi Več

45 minutna priprava: 15 minut priprave: 30 minut število obrokov: 4 težave: Samo hladna juha s hrustljavo kumarico in svežimi aromatičnimi zelenjavami je tisto, kar potrebujete za večerjo na vroče poletno popoldne. To juho lahko postrežete s pečenim krompirjem. Sestavine: pesa z vrhovi 0,5 kg kumare 3-5 kosov. Koper 2 žlici.

Preberi Več

45 minutna priprava: 15 minutna priprava: 30 minut število obrokov: 4 težave: Samo zelo okusna in nizkokalorična priprava za diete. Sestavine: bučke 1 kg sladke paprike 1 kg čebule 0,5 kg rastlinskega olja 100 g kisa (9%) 4 žlice. sladkor po okusu sol po okusu Pripravek: squash, čebulo in poper temeljito narežemo in prepražimo v rastlinskem olju.

Preberi Več

20 minutna priprava: 10 minutna priprava: 10 minut obrokov: 2 težava: zelo preprosta V samo nekaj minutah lahko pripravite okusen, bogat in zdrav zajtrk za vso družino iz preprostih sestavin. Sestavine: ovsena kaša 1 žlica. jajca 2 kosa trdi sir 100 g šunka 100 g zelena čebula 2 žlici.

Preberi Več

Priprava za 13 ur: 15 minut priprave: 40 minut število obrokov: 3 težavnost: Preprosto domače jagodičje je zelo mehko, zračno in dišeče! Poskusite ga kuhati vsaj enkrat, in zaljubili se boste v to poslastico za vedno. sveže jagode 250 g sladkorja 680 g jajčnega beljaka 2 kosi vode 180 g agar-agar 12 g citronske kisline ščepec sladkorja iz sladkorja po okusu Mash 250 g svežih jagod (jagod, koščic češnje, ribez ali borovnice).

Preberi Več

1 ura priprave: 20 minut priprave: 40 minut število obrokov: 10 težavnost: Nemčija je preprosto znana po svojih tortah, zlasti za jabolka. Vsaka nemška hostesa ima na zalogi preprost recept za takšno torto, ki jo lahko hitro pripravi za večerni čaj. Tukaj je eden od teh receptov. Sestavine: jabolka 3 kos.

Preberi Več

45 minutna priprava: 20 minut kuhanja: 25 minut obrokov: 4 težavnost: Samo losos na žaru, to gurmansko jed z lahkim vonjem dima. Pikantna omaka bo dodala začimbo. Sestavine: file lososa 4 kos. česen 2 klinčki sojina omaka 4 žlice. Med 4 žlice. kis 2 žlici. ananasov sok 2 žlici.

Preberi Več

10 minutna priprava: 5 minut kuhanja: 5 minut število obrokov: 6 težavnost: samo desert "a la cheesecake", ki ga ni treba peči Sestavine: jagode 500 g smetanovega sira 100 g sladkorja v prahu 1/4 skodelice vanilije 1/2 žličke. krekerji po okusu čokolade po okusu slaščičarstva po okusu Priprava: repove jagode razrežemo z nožem in odstranimo jedro.

Preberi Več

30 minutna priprava: 10 minutna priprava: 20 minut obrokov: 12 kompleksnost: preprosto To ni klasičen adjikin recept, vendar bo ta varianta zagotovo privlačna za ljubitelje nenavadnih gastronomskih poskusov. Sestavine: slive 5 kg vode 6 skodelic česna 600 g mleta rdeča paprika 4 žličke. mleti črni poper 2 uri

Preberi Več

Priprava za 1 uro: 5 minut priprave: 55 minut obrokov: 3 težavnost: Samo začnite dan s kašo! To je koristno in zelo okusno, še posebej, če ga dodate s cimetom in jagodami posušenih brusnic. Sestavine: riž 150 g vode 1,5 žlice. mleko 2,5 st. maslo 4 žlice. Med 1 žlica. sladkor 1 žlica.

Preberi Več

25 minutna priprava: 15 minut kuhanja: 10 minut število obrokov: 4 težavnost: Samo s hrustljavo skorjo in nežno sirno kroglico v njem lahko kuhate za druženje s prijatelji. Postrezite to posodo z omakami. Sestavine: mocarela 300 g jajca 2 kos. moka 100 g krušne drobtine 200 g suhega česna 1/4 h.

Preberi Več

10 minutna priprava: 5 minut kuhanja: 5 minut obrokov: 1 težava: zelo preprosto Ko je navadno maslo dolgočasno, lahko pripravite začinjeno olje. Sestavine: maslo 1 pakiranje mešanica zelišč 1/2 skodelice soli po okusu mletega črnega popra po okusu Priprava: V skledi zmešamo zmehčano maslo in narezana zelišča.

Preberi Več

30 minutna priprava: 20 minut kuhanja: 10 minut obrokov: 10 težavnost: Samo taki jajčevci so zelo okusni in okusni. Odlično bodo izgledali na praznični mizi med drugimi prigrizki. Sestavine: jajčevci 10 kg zelje 1 glava korenja 5 kosov. koren peteršilja 10 kosov.

Preberi Več

Priprava za 1 uro: 30 minut priprave: 30 minut število obrokov: 1 kompleksnost: preprosto Edinstvenost tega recepta je poleg slanice vodke. Kot rezultat, zelje izkaže zelo okusno in hrustljavo, in okus alkohola se ne čuti sploh. Sestavine: belo zelje in okus korenja po okusu soli po okusu semena kopra in okus vodke po okusu semena koriandra (na kozarec) 50 ml Priprava: Zelje natančno zrežemo, na korenček narežemo korenček.

Preberi Več

20 minutna priprava: 10 minut priprave: 10 minut število obrokov: 4 težavnost: zelo preprosta Neobičajna kombinacija okusov slanosti, sladkosti in grenkosti. Sestavine: kuhana pesa 3 kos. Arugula 1 kup fete sira 150 g orehov 2/3 skodelice česna 1 strok rastlinskega olja 1/4 skodelice kisa 1/4 skodelice Priprava: kuhano pesa olupite in narežite na tanke rezine.